WSPARCIE AKREDYTACJI

zakładów opieki zdrowotnej

Szpitale w projekcie II połowa 2012

Email Drukuj

Zakłady opieki zdrowotnej zakwalifikowane do projektu "Wsparcie procesu akredytacji zakładów opieki zdrowotnej", w których przegląd akredytacyjny odbędzie się w II połowie 2012 roku:

  1. Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im dr. Emila Warmińskiego - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy, ul. Szpitalna 19, 85-826 Bydgoszcz;
  2. Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie, ul. Ceramiczna 1, 22-100 Chełm;
  3. Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku, ul. Polanki 119, 80-308 Gdańsk;
  4. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Opieki Zdrowotnej w Głuchołazach, ul. M. Skłodowskiej Curie 16, 48-340 Głuchołazy;
  5. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce Szpital im. lek. med. Włodzimierza Mantiuka, ul. Lipowa 190, 17-200 Hajnówka;   
  6. Szpital w Knurowie Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-190 Knurów;
  7. Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o., ul. Gąsiorowskiego 12/14, 05-510 Konstancin-Jeziorna;
  8. Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie, ul. Prądnicka 80, 31-202 Kraków;
  9. Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmonologiczno - Reumatologicznych z siedzibą w Kup, ul. Karola Miarki 14, 46-082 Kup;
  10. III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera w Łodzi, ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź;
  11. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie, ul. Dr. Andrzeja Rogalińskiego 3, 21-400 Łuków;
  12. Zespół Opieki Zdrowotnej Szpital im. Błogosławionej Siostry Marii Merkert w Nysie, ul. Bohaterów Warszawy 34, 48-300 Nysa;
  13. Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach, ul. Dworcowa 31, 44-145 Pilchowice;
  14. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu, ul. Gamowska 3, 47-400 Racibórz;
  15. Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr Tytusa Chałubińskiego, ul. Tochtermana 1, 26-610 Radom;
  16. Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlecki Szpital Specjalistyczny, ul. Poniatowskiego 26, 08-110 Siedlce;
  17. Szpital Specjalistyczny im. Stanley Dudrick'a w Skawinie (NUTRIMED Sp. z o.o.), ul. Tyniecka 15, 32-050 Skawina;
  18. Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu, ul. G. Zapolskiej 3, 41-218 Sosnowiec;
  19. Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o., ul. Szpitalna 1, 33-170 Tuchów;
  20. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej  w Wyszkowie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1, 07-200 Wyszków;
  21. Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im.dr S. Jasińskiego w Zakopanem, ul. Ciągłówka 9, 34-500 Zakopane;
  22. Szpital Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich, ul. Bolesława Chrobrego 5, 57-200 Ząbkowice Śląskie.